Szlovákiában is hódítottak az udvarhelyi nők
Dunaszerdahelyre utaztak Dávid Botond székelyudvarhelyi fényképész fotói, ahol a Csallóközi Vásáron voltak megtekinthetőek.

Dunaszerdahelyre utaztak Dávid Botond székelyudvarhelyi fényképész fotói, ahol a Csallóközi Vásáron voltak megtekinthetőek.
Székelyudvarhely egyik szlovákiai testvérvárosában, a csallóközi Dunaszerdahelyen tett látogatást Dávid Botond fotográfus és kiállítása. A fekete-fehér, filmre készült, és festővászonra nyomtatott női portrék a kettősség, és a választás nehézségének kérdését feszegetik.

A glamour stílusú, enyhén erotikus fotók a bor és a nő közös tulajdonságát, az érzékiséget hivatottak megjeleníteni, mellőzve az öncélú meztelenkedést, e helyett a diszkrét vonásokra koncentrálva.
A fényképészt a gyulafehérvári Silvan Stâncel gitárművész is elkísérte, aki nemrégiben megjelent albumából tartott rövid bemutató koncertet a Vermes villában.