Nőies tárlattal jelentkezik Dávid Botond a Portré kávézóban
Szőke vagy barna? A férfiakat gyakran kínzó kérdésre augusztus elsején este kapunk választ a Hotel Küküllő*** Portré kávézójában.

Szőke vagy barna? A férfiakat gyakran kínzó kérdésre augusztus elsején este kapunk választ a Hotel Küküllő*** Portré kávézójában.
Dávid Botond Szőke vagy barna? című kiállításának megnyitóját augusztus elsején, csütörtökön 18 órától tartják a szálloda Portré kávézójában. Az eseményen közreműködik Silvan Stăncel gitárművész.
Amint az Botondtól megtudtuk, a gitárművésznek nemrégiben jelent meg ugyanezzel a címmel egy lemeze, így az – egyébként ettől függetlenül tervezett és elkeresztelt – kiállítás ennek az albumnak egyfajta illusztrációja. A fekete-fehér, filmre készült portrék a kettősség, és a választás nehézségének kérdését feszegetik.
A tárlatnyitóra mindenkit szeretettel várnak, ahol még a ház kínálatában is válaszút elé kerül a résztvevő. Szőke vagy barna sörrel kellemesebb a hűsülés? Engedj a kísértésnek!