Mit csinálj ha tűz van?
Egyél egy sütit!

Egyél egy sütit!
Kukuc fiam meséli a gézengúzos tűzoltó bemutatóról: "A tűzoltó kérdezte, hogy mit kell csinálni vészhelyzetben, amikor tűz van. Az egyik gyerek azt mondta: süteményt enni."
Egyél egy sütit!

Egyél egy sütit!
Kukuc fiam meséli a gézengúzos tűzoltó bemutatóról: "A tűzoltó kérdezte, hogy mit kell csinálni vészhelyzetben, amikor tűz van. Az egyik gyerek azt mondta: süteményt enni."
A romák, a medvék, a varjak. Az ellenségképző politikának csak akkor van ereje, ha az ellenség soha nem tűnik el.
Kevéssel 4 óra után elcsíptük az Udvarhely Napok legtöbbek által várt fellépőjét.
Három személy kapott Pro Urbe-díjat.
Kíváncsi vagy a hétvége legjobb programjaira Székelyudvarhelyen? Nálunk megtalálod őket – sőt, ha baj van a fogaddal, a fogorvosi ügyeletet is!