Volt, nincs
Itt valamikor egy ház állt, most hűlt helye van. Elvileg újjáépítésről van szó, egyelőre bontás látható a nap fotóján.

Itt valamikor egy ház állt, most hűlt helye van. Elvileg újjáépítésről van szó, egyelőre bontás látható a nap fotóján.
Több mint egy hete, hogy egy építőipari cég emberei dolgoznak a Bethlen Gábor utca egyik épületén, amit ez alatt a pár nap alatt teljesen elbontottak. Időközben a helyszínre kikerült az ilyenkor kötelező információs tábla, amin az épület újraépítése szerepel, mint a projekt megnevezése.
Ebből egyelőre csak a bontás látható, valamint egy látványterv, amin az eredeti épülettől egy gyökeresen eltérő, a CEC épületének stílusjegyeire hajazó kép látható.