Vinczellér Zsuzsa: kicsinek éreztem Udvarhelyt
Hogyan találta meg önmagát két világ között Vinczellér Zsuzsa, és miért kell néha kilépni a komfortzónából, hogy hazataláljunk?
Vinczellér Zsuzsa évekkel ezelőtt úgy gondolta, hogy soha nem jön vissza – most mégis itt van. 7 és fél évet élt Londonban, ahol igazán otthon érezte magát, míg Udvarhely sosem hiányzott neki.
Miért menekült el innen? Mit adott neki London, amit Udvarhelytől sosem kapott meg? Hogyan találta meg mégis a helyét újra itt? És végül: vajon tényleg ki kell mozdulnunk a szülővárosunkból, hogy igazán megértsük önmagunkat és a világot?
Ez is érdekelhet:

Az uh.ro azért működik, mert van néhány hozzád hasonló szabadságszerető ember Erdélyben, akinek fontos a szabad sajtó. Ezért arra kérünk, ha megengedheted magadnak, akkor legyél te is az előfizetőnk.
