Megjelentek a címerek

A városközpontban felbukkantak a többek által hiányolt címerek. Banneres restauráció a nap fotóján.

Címerek egy banneren a nap fotóján

A városközpontban felbukkantak a többek által hiányolt címerek. Banneres restauráció a nap fotóján.

Ki gondolta volna, hogy az egykor a Patkót díszítő címerek ilyen hamar újra közszemlére kerülnek. Bár egy rövid ideig már láthatóak voltak a Márton Áron téren, eredeti helyükön, most újból lehet bámulni őket.

Valószínűleg a Civilek az Örökségér Mozgalom transzparense tűnt fel most a Mokka kávéházban, így, ha itt hűtenénk magunkat, közben a kifüggesztett történelmet is megcsodálhatjuk.