Kicseréltek egy oszlopot a Patkóban

A nap fotója 2013. július 16-án

A galvanizált fém villanyoszlopok maradtak a helyükön, de a betonoszlop kikerült a földből. A nap fotóján az új látható.

A Patkó felújítási munkálatainak közepette több mindent átalakítottak a téren, így villanyoszlopok is tűntek el, illetve új, galvanizált fémből készült darabok kerültek ezek helyére, melyek nem mindenkinek nyerték el a tetszését.

Ma a felújítást végző munkások a Márton Áron téren található utolsó betonoszlopot is eltávolítottak. Helyébe egy új betonoszlop került.