Színházbérlettel utazhat Tokajba vagy Debrecenbe
Váltson színházbérletet és utazzon Tokajba vagy Debrecenbe! Tokaji, debreceni jutalomkirándulással jutalmazza hűséges nézőit a 2011/2012 évadban a Tomcsa Sándor Színház vezetősége.

Tokaji, debreceni jutalomkirándulással jutalmazza hűséges nézőit a 2011/2012-es évadban a Tomcsa Sándor Színház vezetősége.
A színházi előadások iránti érdeklődés növelése érdekében a kulturális intézmény vezetősége első alkalommal döntött úgy, hogy hűséges nézőit megajándékozza. A debreceni és tokaji jutalomkirándulást azok között sorsolják ki, akik október 10-ig váltanak bérletet a 2011/2012-es évad előadásaira. Sorsolás alapján - a IV. dráMa Kortárs Színházi Találkozó alkalmával - dől majd el, kik lesznek a szerencsés nyertesek – tájékoztatta honlapunkat a színház közönségszervezője, Szarvas Zsuzsanna.
A háromnapos, borkóstolással egybekötött tokaji kirándulást a Kelep Hotel ajánlotta fel, ez két éjszakát és félpanziós ellátást foglal magába két felnőtt plusz két 14 év alatti gyermek részére. A másik szerencsés nyertes másodmagával lehet két éjszakára a debreceni Best Western Hotel Kálvin vendége. Ez az ajándékcsomag szállást és svédasztalos reggelit, valamint a Csokonai Színház éppen aktuális előadásának megtekintését foglalja magába.
Váltson színházbérletet október 10-ig, és utazzon Tokajba vagy Debrecenbe!