Nem csak a vihar, az ANAF is érkezik
Több olvasónk is lefotózta az ANAF autóját városunkban. Ha látod, küldd a fényképet!

Több olvasónk is lefotózta az ANAF autóját városunkban. Ha látod, küldd a fényképet!
Először a II. Rákóczi Ferenc utcában pillantották meg az Adó- és Pénzügyi Hivatal Adócsalás-ellenes Főigazgatóság (ANAF) gépkocsiját. Nem sokkal később a Bethlenfalvi úton látták parkolni.

Az ANAF-ellenőrei egyébként múlthéten több mint négy millió lejre bírságoltak, illetve koboztak el pénzt az országban végzett ellenőrzések alatt. Erről itt írtunk.
Vadászd le az ANAF-ot!
Ha megpillantod az Adó- és Pénzügyi Hivatal Adócsalás-ellenes Főigazgatóság (ANAF) munkatársait, vagy az autójukat, akkor fényképezd le és küldd el nekünk a szerkesztoseg@uh.ro emailcímre, mi pedig közzétesszük ebben a cikkben. Ne felejtsd el odaírni, hogy hol láttad őket és mikor. Ha viszont lemaradtál az akcióról, akkor küldd be a végeredményt, azaz a bezárt kereskedelmi egységekről készült fotókat, ezeket is a szerkesztoseg@uh.ro-ra.
Illetve várunk olyan történeteket is, amelyek arról szólnak, hogy élted meg a pénzügyesek érkezését, miért büntették meg a céget, ahol dolgozol. Természetesen, ha nem vállalod a neved, akkor anélkül tesszük közzé beszámolódat, amit a szerkesztoseg@uh.ro-ra küldesz.