Elhunyt Fekete B. Zoltán újságíró
Váratlanul elhunyt Fekete B. Zoltán, az Udvarhelyi Híradó és más sajtóorgánumok egykori munkatársa. 67 éves volt.

Váratlanul elhunyt Fekete B. Zoltán, az Udvarhelyi Híradó és más sajtóorgánumok egykori munkatársa. 67 éves volt.
Néhány nappal ezelőtt hirtelen elhunyt Fekete B. Zoltán székelyudvarhelyi újságíró, tudósító – információink szerint otthonában lett rosszul, agyvérzés érte.
A 67 éves Fekete a kilencvenes évek elején lett az Udvarhelyi Híradó munkatársa, fényképei, rövid tudósításai a város lapjában több mint másfél évtizedig jelentek meg rendszeresen. Később több más helyi és megyei sajtóorgánumnak volt a tudósítója, az utóbbi években az Udvarhelyszéki Hírmagazin elnevezésű Facebook-híroldal szerkesztője és fotográfusa volt.

Több mint huszonöt éve állandó résztvevője volt a város és a környék sport- és kulturális, illetve más, közösségi rendezvényeinek – állandóan jókedvű, tréfálkozó emberként ismerhette a város.
Fekete B. Zoltán temetése csütörtökön, január 18-án 14 órától lesz a Szent Miklós-hegyi római katolikus temetőben.