Pál Gábor

Becali indulni akar az elnökválasztásokon

George Becali, Románia egyik leggazdagabb üzletembere indulni szeretne a novemberben esedékes államelnök-választásokon. George Becali, európarlamenti képviselő a Realitatea TV-csatornának adott nyilatkozatában elmondta, hogy egyre valószínűbb az államelnök-jelöltsége. „Indulásom nem százszázalékos, de gyűjtöm a szükséges aláírásokat. Felhagyok az európarlamenti képviselőposztommal és indulni fogok az elnökválasztásokon.” –nyilatkozta az üzletember.

Pál Gábor