Pál Gábor

Városunkban is megemlékeztek '56-ról

A székelyudvarhelyi városi RMDSZ rövid rendezvénysorozattal emlékezett meg az 1956-os forradalom eseményeiről. Október 22-én, 18:30 órától a Hargita Megyei Hagyományőrzési Forrásközpontban kezdődött az eseménysorozat, Pál-Antal Sándor marosvásárhelyi nyugalmazott levéltáros-történész előadásával. 1956 a Magyar Autonóm Tartományban címmel a történész bemutatta az 1956-os magyarországi események visszhangját

Pál Gábor

Kapcsolódj ki, menj túrázni!

A kirándulni vágyóknak szombaton gyalogtúrát szervez az Erdélyi Kárpát-Egyesület Farcád/Sükő irányába. Egy kellemes őszi túrára hívja a kedves udvarhelyi, udvarhelyszéki természetbarátokat, természetjárókat az Erdélyi Kárpát-Egyesület. Az útvonal: Székelyudvarhely – Budvár - Farcád - Sükői halastó - Sükői kilátó - Lengyelfalva - Szejke dombja - Székelyudvarhely. Akik szeretnének részt venni a kiránduláson, vigyenek magukkal ételt,

Pál Gábor